Apie mus

Maišiagala – miestelis Vilniaus rajono savivaldybės teritorijoje, prie kelio Vilnius – Panevėžys, 25 km į šiaurės vakarus nuo Vilniaus. Miestelis yra seniūnijos centras, kurį sudaro 4 seniūnaitijos (Jogailos, Studentų, Širvintų, Vilniaus). Čia gyvena įvairių tautybių gyventojai – lietuviai, lenkai, rusai, baltarusiai.

2011 m. balandžio 11 d. įsteigtas ir 2011 m. gegužės 3 d. įregistruotas VĮ Registrų centre „Maišiagalos bendruomenės centras“. Tai kaimo bendruomenė, kuri veiklą vykdė jau nuo seno, tik nebuvo formaliai įregistravusi juridinio asmens.

Pagrindinė Maišiagalos bendruomenė centro užduotis – atstovauti vietos gyventojų interesus ir tenkinti jų poreikius, aktyviai dalyvaujant projektinėje veikloje.

,,Maišiagalos bendruomenės centras” yra jauna organizacija, kuri nuolat auga ir aktyviai veikia savo regione. Šiuo metu pagrindinį pajamų šaltinį sudaro nario įnašas ir 2% iš GPM. Ateityje kaimo bendruomenė planuoja plėtoti verslumą gaminant maistą virtuvėje ir parduodant jį organizuojamų renginių metu.